KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8088299
nr 808 8299
oidentifierad konstnär, 1800-tal, marint motiv, Signerad, Duk, ramens innermått: 61x88
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 18 februari 2013
kl 20:13:07
1.600 kr
2.000 kr
2.400 kr